Czy potrzebujesz pomocy z kredytu?

Czy potrzebujesz pomocy z kredytu?

Czy potrzebujesz złej pomocy kredytowej? Czy jesteś jednym z tysięcy bez kredytu i nie ma zabezpieczenia, aby pomóc w uzyskaniu zgody, czy po prostu masz bardzo zły kredyt i nikt nie chce Ci pomóc, a wszystko co słychać to historie i więcej historii?

Zły kredyt to termin używany do opisania słabej oceny zdolności kredytowej. Typowe praktyki, które mogą uszkodzić rating kredytowy, obejmują: spłatę zaległych płatności, pomijanie płatności, przekraczanie limitów kart lub ogłoszenie upadłości. Zły kredyt może skutkować odrzuceniem kredytu. Więcej na temat chwilówki bez weryfikacji.

Zły kredyt może spowodować negatywne oceny agencji ds. Sprawozdawczości kredytowej. Wiele czynników może przyczynić się do uzyskania oceny „zła wiarygodność kredytowa”, między innymi nie zapłaty konta lub opóźnień w płatnościach przez dłuższy czas. Niezależnie od tego, czy niezapłacenie konta jest umyślne czy ze względu na trudności finansowe, wynik może być taki sam, negatywny wynik, który spowoduje niski wynik kredytowy.

Jednak pożyczkodawcy są bardziej chętni do pracy z osobami fizycznymi, jeśli osoba kontaktuje się z pożyczkodawcą, aby poinformować ich, że mają problemy z wypełnianiem zobowiązania do zapłaty.

Wynik kredytowy jest zdefiniowany jako statystyczna metoda oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy: Historia karty kredytowej wnioskodawcy; Kwota długu niespłaconego; Rodzaj użytego kredytu; Negatywnych informacji, takich jak bankructwa lub opóźnienia; Rachunki i wyroki zbiórki; Zbyt mało historii kredytowej, a zbyt wiele linii kredytowych z maksymalną kwotą zapłaconą są uwzględnione w modelach scoringowych w celu określenia wyniku kredytowego.

Podniesienie wyniku kredytowego jest możliwe. Dobrze znany fakt, że kredytodawcy dadzą ludziom wyższe punkty kredytowe niższe oprocentowanie kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych i kart kredytowych. Jeśli Twoja ocena kredytowa spadnie poniżej 620, po prostu zaciąganie pożyczek i kart kredytowych w rozsądnych warunkach jest trudne.

Oto pięć rzeczy, które można wykorzystać do podniesienia punktów kredytowych

1. Poprawne oczywiste błędy.

Twój wynik kredytowy jest widoczny w raporcie kredytowym. Sprawdź raporty z trzech biur kredytowych za dokładność raz w roku, a także kilka miesięcy przed ubieganiem się o pożyczkę. Zmiana pomyłki w raporcie może trwać od 30 dni do trzech miesięcy lub więcej. Uzyskaj raport kredytowy z trzech głównych biur: Experian, Trans Union i Equifax.

2. Zapłacić rachunki w czasie

Twoja historia płatności stanowi 35% łącznej kwoty kredytu. Twoja ostatnia historia płatności będzie miała znacznie większą wagę niż to, co wydarzyło się pięć lat temu. Brakuje tylko jednej zapłaty za wszystko, co może doprowadzić do odstąpienia 50 do 100 punktów od wyniku kredytowego. Płacenie rachunków na czas to najlepszy sposób na rozpoczęcie przebudowy ratingu kredytowego i podniesienie wyniku kredytowego.

3. Zmniejsz saldo kart kredytowych.

Bardzo ważnym czynnikiem w wyniku FICO jest to, ile pieniędzy jesteś należny na karcie kredytowej w stosunku do całkowitego limitu kredytowego. Ogólnie mówiąc, dobrze, aby utrzymać saldo w wysokości lub poniżej 25 procent limitu karty kredytowej, powiedziała Jeanne Kelly, założyciel grupy The Kelly w Brookfield, Conn., Która pomaga klientom poprawić ich ocenę kredytową.

4. Nie zamykaj starych kont

W przeszłości powiedziano nam, aby zamknąć stare konta, których nie używali. Ale przy obecnych metodach scoringowych, które mogłyby zaszkodzić Twojej opinii kredytowej. Zamknięcie konta kredytowego zwracającego uwagę na stare lub spłacone sumy zmniejsza łączny poziom kredytu dostępnego dla Ciebie i sprawia, że ​​wszystkie salda są większe w obliczaniu punktów kredytowych.

5. Unikaj bankructwa

Postępowanie upadłościowe jest jedyną najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby uzyskać kredyt. Bankructwo obniży Twój wynik kredytowy o 200 punktów lub więcej i jest bardzo trudno wrócić. Kiedy Twoja ocena kredytowa spadnie poniżej 620, każda otrzymana pożyczka będzie dużo droższa. Bankructwo na Twoim koncie kredytowym ireportowane przez okres do 10 lat. Rzeczywistość bankructwa ogranicza Cię do kredytodawców o znacznym oprocentowaniu, które przez wiele lat wycisną Ci wysokie odsetki.